Mermer Parlatma
Ekim 21, 2018
Araçlarımızın bakımları ne kadar önemliyse araç koltuklarınızın temizliğide o kadar önemlidir. İş sebebiyle çok sık seyahat edip veya günün büyük bir bölümünü araçlarınızda geçiriyorsunuz, hangi mevsimde olursak olalım aracımız  uzun yol sürüşü nedeniyle. Tozlanması  ve leke oluşması kısa sürede gerçekleşir, bu lekeleri önlemek ne kadar önemliyse hızla kaldırmakta o kadar önemlidir., Araç koltuğu yıkama işlemi 4 Aşamada gerçekleşmektedir.
  1. Aşama ekibimiz araçlarınızın koltuğunun kumaşını veya deri ise özelliğini teşhis ettikten sonra ekipmanlarını hazır hale getirir, aracın kuru vakumu yapılır.
  2. Aşama aracınızın koltuklarına ilaçlama yapılır leke varsa lekeli yerlere özel leke sökücülerimizle uygulama gerçekleşir
  3. Aşama Araç koltuklarınızın her bölgesi fırçalama işleminden geçer, leke olan yerlere fırçalama süresi uzatılır lekenin çıkmasında tam sonuç alınır.
  4. Araç koltuğun bütün bölgeleri sanayi tibi vakum makinalarımızla vakumlanır, araç koltuklarınız tekrardan kontrol edip sizinde onayınız dahilinde size teslim edilir.
  Not: Araçların tavan ve zemin temizliği extra ücrete tabi olacaktır. Araç dış yıkamamız yoktur. Sadece araçların koltukları ve kumaş bölgelerini temizliyoruz.

Araç Koltuğu Yıkamada Kış Kampanyası Hususi Araç Koltuğu Yıkama ❌180 TL yerine ✔150 TL Ticari Araç Koltuğu Yıkama ❌200 TL yerine ✔170 TL Kayseri Asya Koltuk Yıkama 📱Whatsapp/Telefon : 0554 193 9978 Kayseri Asya Koltuk Yıkama Kayseri Asya Koltuk Yıkama Kayseri Asya Koltuk Yıkama #kayseri #koltukyıkama #develi #alkışla #bünyan #sarız #talas #kayseriforum #forum #ilden #toki #beyazşehir #yahyalı #sindelhöyük #asyakoltukyikama #kayseripark #cumhuriyetmeydanı #kayserimeydan

Kayseri Asya Koltuk Yıkama paylaştı: 16 Aralık 2018 Pazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Buy now