NELER YAPIYORUZ

İbadet yapılan yerin dinimizde temizliği çok önemlidir. Bu yüzden ibadet yapılan alanların temizliğinde alışılagelmiş temizliğin dışına çıkıp detaylı ve uzun soluklu hijyenik olabilecek bakım yapılmalıdır..

Kanepe temizliği ciddiye alınması bir işlemdir. Kanepelerinizin kumaşları mikrop, kir ve bakteri barındırmaya çok elverişlidir. Bu yüzden sıklıkla kullanmış olduğumuz kanepeleri periyodik olarak yıkatmak zorundayız.

Camii halısı, mescit halısı, yerinde zemine sabit halı, işyerleri ve ofisinizdeki halılarınızın temizliğini itinali bir şekilde yapmaktayız. Uzun yıllardır Kayseri’de hizmet veren firmamız işinde uzman ekibiyle siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Özellikle çocuklarımızı mikrop ve bakterilerden korumak adına sık sık çocuklarımızın yataklarının temizliğini yapmamız gerekir. Nostalji Yatak Yıkama olarak siz değerli müşterilerimize evlerde, işyerlerinde ve kullanmış olduğunuz alanlarda yerinde yatak yıkama hizmeti vermekteyiz.

Mermer,seramik , granit , traverten, taş , seramik , vinil , çini , linolyum vb. yüzeylerde dahil olmak üzere tüm yüzeylerin bakım ve temizliğini Kayseri Zemin Cilalama olarak, ürünlerinize zarar vermeyecek kimyasal ve işinde uzman profesyonel ekiplerimiz ile garantili olarak yapmaktayız.

Sandalyelerinizde en ufak bir leke olduğunda hemen silme ihtiyacı duyarız, hemen bir bez ya da peluş yardımıyla kirlenen veya leke olan yeri sileriz. Ancak sandalyelerimiz yüzeysel olarak temizlenmiş olup lekeyi iç kısmına hapsetmiş olur.

Nasıl Çalışırız?

1

Arayın

İletişim sayfasında bulunan telefonlar ile bizi arayın.
2

İş Hakkında Bilgi

Teknik ekibimize kısaca yapılacak iş hakkında bilgi verin.
3

Temizlik Zamanı

Ekibimiz ile en uygun temizlik zamanını kararlaştırın.
4

Arkanıza Yaslanın

Arkanıza yaslanın ve temizliğin tadını çıkarın.
Buy now